FAQ

Pytania ogólne

 • Złóż zamówienie online na słuchawki AirPods, które chcesz wymienić (1. lub 2. generacji);
 • Wyślij nam swoje używane AirPods;
 • W momencie otrzymania Twoich AirPods wymienimy je na sterylną parę AirPods z nową baterią i odeślemy do Ciebie;
 • Twoje AirPods zdezynfekujemy, wymienimy baterię i będą służyć jako zamiennik Doctor Pods dla kolejnego klienta.

Wymiana AirPods nie obejmuje etui. Wymieniamy tylko słuchawki AirPods. Jeśli etui ładujące AirPods jest uszkodzone wymiana nie poprawi wydajności AirPods.

Możemy naprawić tylko problemy związane z baterią i brakiem łączności wynikającym ze stanu baterii AirPods. Jeśli w twoich AirPods istnieją problemy niezwiązane z baterią (takie jak szum czy uszkodzenie przez wodę) i nie kwalifikują się do wymiany. Chętnie poddamy je recyklingowi w twoim imieniu. Skontaktuj się z nami.

Baterie, których używamy, są podobne pod względem wydajności i żywotności do oryginalnych baterii Apple. Prowadziliśmy niezależne i dokładne testy przy użyciu specjalistycznego sprzętu do diagnostyki baterii, aby określić czy te baterie są porównywalne do oryginalnych baterii Apple.

Tak, znaleźliśmy rozwiązanie tego problemu przy użyciu specjalnie opracowanego sprzętu, jesteśmy dumni, że możemy wymienić baterię by słuchawki AirPods działały tak samo, jak w dniu ich zakupu.

Nie, otrzymasz parę oryginalnych słuchawek AirPods, które przeszły wymianę baterii, czyszczenie i dezynfekcję.

Obecnie nie oferujemy pojedynczych zamienników. Z naszego doświadczenia wynika, że gdy po jednej stronie występuje problem z baterią, bateria w drugim AirPod będzie miała podobny problem w niedługim czasie.

Zabierzemy je do pracowni, wymienimy baterię i poddamy zaawansowanemu czyszczeniu, a następnie znajdziemy im kolejnego użytkownika Doctor Pods.

Obecnie nie oferujemy żadnych usług dla AirPods Pro.

Na otrzymanych słuchawkach mogą być widoczne delikatne zadrapania i inne niedoskonałości, nie większe jednak niż wynikające z normalnego użytkowania. Każdy AirPod jest czyszczony roztworami klasy medycznej i dostarczany w opakowaniu bezdotykowym tak, aby twoje nowe AirPods były tak sterylne jak w dniu zakupu.

Tak, istnieje taka możliwość - pod warunkiem, że odstąpisz od umowy w ciągu 14 dni od otrzymania słuchawek AirPods i odeślesz je w nieotwieranym pojemniku z nienaruszoną plombą.

Wysyłka i dostawa

Wysyłki prowadzimy na terenie Unii Europejskiej. Wiemy, że istnieje globalne zapotrzebowanie na nasze usługi. Pracujemy nad rozszerzeniem naszej działalności.

Skorzystaj z opcji przesyłki (InPost, DHL) na stronie Doctor Pods, a my wygenerujemy dla Ciebie list przewozowy. Możesz też nadać je we własnym zakresie na adres naszego biura:
Doctor Pods
Poznańska 5b
62-081 Przeźmierowo
Polska

Pamiętaj, żeby wysłać nam same słuchawki bez etui ładującego.

Koszt oferowanej przez nas przesyłki wynosi 18 zł brutto na terenie Polski. W przypadku zakupu usługi z terenu innych krajów Unii Europejskiej koszt usługi wyświetlany jest w koszyku po wybraniu kraju dostawy. Jeżeli chcesz nadać przesyłkę osobiście, koszt przesyłki twoich AirPods zależy od przewoźnika. Przesyłka zwrotna z odnowionymi słuchawkami jest zawarta w cenie usługi.

Słuchawki wysyłamy zazwyczaj w tym samym dniu, w którym otrzymamy wysłaną przez Ciebie przesyłkę. Zwykle możesz oczekiwać, że słuchawki dotrą do Ciebie w ciągu 2 dni roboczych.

Nie, trzymaj je pod ręką, gdy przybędą odnowione AirPods. Zsynchronizuj z oryginalnym etui i korzystaj z pełnej żywotnością baterii.

Kwalifikacja do wymiany baterii AirPods

Akceptujemy AirPods 1. oraz 2. generacji.

Aby kwalifikować się do wymiany, twoje AirPods muszą być zasadniczo sprawne (tzn. włączać się oraz łączyć z urządzeniem), byśmy mogli wymienić baterię. Nasza wymiana AirPods nie rozwiąże problemów związanych z etui ładującym (uszkodzenie przez wodę, uszkodzenia mechaniczne itp.) Jeśli Twoja obecna para AirPods działa z etui ładującym, powinieneś wybrać usługę wymiany Doctor Pods.

AirPods, które nie kwalifikują się do wymiany:

 • AirPods są uszkodzone przez wodę;
 • AirPods nie włączają się lub nie łączą z urządzeniem;
 • w AirPods słychać trzaski;
 • AirPods są pęknięte, z widocznymi głębokimi uszkodzeniami obudowy.

AirPods, które kwalifikują się:

 • problemy z wydajnością baterii w jednej lub dwóch słuchawkach;
 • częste rozłączanie się związane z akumulatorem;
 • normalne zużycie widoczne na obudowie jest akceptowalne.

By określić generację posiadanych słuchawek AirPods naciśnij tutaj.

Możesz, ale w zamian otrzymasz dwie słuchawki AirPods. W tym celu wybierz wariant wymiany Zamiana AirPods – 2 za 1.
Nie oferujemy wymiany pojedynczych słuchawek w opcji 1 na 1.

Odtwarzaj muzykę przez 5 minut z głośnością ustawioną na 65%. Sprawdź, o ile procent spadł poziom naładowania baterii w porównaniu z poniższą tabelą:

Procent spadku naładowania baterii Kondycja baterii Przybliżona wydajność
Spadek o 2-3% Dobra lub prawie nowa Odtwarza muzykę przez 4,5 godziny lub zapewnia około 2 godzin rozmowy telefonicznej
Spadek o 5-10% Średna Odtwarza muzykę przez 1-2 godzin lub zapewnia 25 do 50 minut rozmowy telefonicznej.
Spadek o więcej niż 15% Zła Odtwarza muzykę przez mniej niż 30 minut lub pozwala na około 10 minut rozmowy telefonicznej. AirPods mogą nieregularnie rozłączać się z telefonem w dowolnym momencie podczas użytkowania.

 • Umieść AirPods w etui ładującym z otwartą pokrywą;
 • Wyłącz funkcję automatycznego wykrywania uszu;
 • Zadzwoń lub odtwórz muzykę. Jeśli się nie rozłączają, prawdopodobnym problemem są zużyte baterie. Czas na wymianę!

Tak, AirPods o numerze seryjnym 1 to jednostki zamienne, które otrzymasz po wymianie istniejących AirPods bezpośrednio od Apple. Możliwe, że wcześniej zażądałeś gwarancji na wady lub wymieniono je w ramach programu AppleCare.

Reklamacje

Nasze produkty są objęte 90 dniową gwarancją na defekty AirPods oraz na ich jakość.
Jeśli zauważysz, że Twoje AirPods mają problemy z baterią, takie jak krótki czas użytkowania, skontaktuj się z nami, a my z przyjemnością pomożemy i wymienimy AirPods na nowe bez dodatkowych kosztów.

pl_PLPolski